Кога ќе пораснеме сакаме да бидеме „Вмровци“ (ВИДЕО)

Loading...

„Дебата“ за пратенички прашања во Собранието што драматично потсетува на еден друг „режим“.

Во видеото на а1он како Амди го фали премиерот, а заменикот-спикер повикува на почитување на Деловникот.