Повредената актерка Арна Шијак раскажува за вчерашниот инцидент (ВИДЕО)

Актерката Арна Шијак од болничка постела раскажува како била повредена на вчерашните протести на кои полицијата употребила прекумерна сила и нападнала демонстранти кои воопшто не биле насилни.

Шијак ноќеска беше примена во ургентниот центар во клиничката болница во Скопје.

3 Коментари

  1. Ајде молим те! Вчерашните протести биле насили! Глупости!

  2. Boli Bihacka?:) Boli Ministerstvo za laga? Epa boli, aj sega produzi da jades gomna poso si na roma

Comments are closed.