Змија во центарот на Скопје! (ВИДЕО)

Кај „Ирски паб“, во строгиот центар на Скопје, се прошета змија…

1 Коментар

  1. kaj mene setat sekoj den i bas vcera na 30cm pokraj mene a i poveke pati,imase i edna grbot grao boja dole zoltozelena, a sivi ima kolku sakas smokovi i ostanati reptili !

Оставете Коментар