Како изгледа “Pretty woman” без шминка

Иако американскиот магазин „Пипл“ ја прогласи глумицата Џулија Робертс за најубава жена на светот и за оваа година, што е рекорден петти пат, холивудска актерка и оскаровка деновиве беше уловена во сосема различно издание. Папараците ја фатија “Убавата жена” во лежерно издание со широка облека и папучи, и без грам шминка.

Робертс вака изгледа како сосема нормална жена од соседството.

SHARE