Кога Ирина Шајк ќе слета во Кан сите занемуваат

Руската манекенка и една од најубавите жени на светот вчера вечер во Кан ги засени сите колешки и ги остави сите без здив сите присутни со својата вита фигура и тоа само два месеца после породувањето. Сексапилната лепотица за оваа свеченост избра жолта тоалета од креаторот Ателие Версаче со која одново ги истакна богатото деколте и долгите нозе.

 

SHARE