Леброн Џејмс го најде Анте Жижиќ за лесно забивање во дуелот во кој Лејкерси го совладаа Кливленд со 127-113, а додавањето на „кралот“ денеска во кошаркарскиот свет се коментира како „додавање на векот“.

SHARE