Погледнете го ценовникот на доленаведениот линк

Cenovnik Express mk

Последни вести

Собир на близнаци во Шри Ланка не успеа да урне гинисов рекорд (ГАЛЕРИЈА)

Обид за поставување нов Гинисовиот рекорд за најмногу близнаци собрани на едно место не успеа откако на настанот што се одржа...

Ванковска за „северномакедонска кујна“: Мазохизам и безрбетност без преседан!

Професорката Билјана Ванковска со жесток коментар за „северномакедонската кујна“ претставена на саемот за храна во Берлин во организација на Министерството за земјоделство,...

Идентитетот бетон: „Северномакедонска кујна“ на саемот за храна во Берлин?!

Зоран Стефановски, кој живее во Берлин, го сподели на Фејсбук своето огромно разочарување од посетата на македонскиот штанд на саемот за храна...

Дерковски: Нема „фантоми“ во Избирачкиот список

Претседателот на Државната изборна комисија (ДИК) Оливер Дерковски во интервју за МИА вели дека бројката од околу 1,8 милион гласачи на...