Поп ѕвездата Никол Шенцингер блескаше во Лас Вегас на Billboard Music Awards 2017. година и никого, ама баш никого не остави рамнодушен. Таа се појави на сите манифестации во градот на коцката и постојано беше во фокусот на камерата, за што беше и соодветно дотерана.

Инаку, Никол е наскоро ќе наполни 39 години, живее на неколу локации, а адресата и се води во Луисвил, Кентаки. Ако имате дилема какви гени се потребни за ваква убавина, на оваа возраст, само ќе соопштиме дека е родена во Хонолулу на Хаваи од мајка која потекнува од домородното население на островот и од татко Филипинец.

SHARE