Автори Вест од M

M

10156 Вести 0 Коментари

Последни вести

Ахмети: Заев лаже, сите знаат дека ме молеше и јас го направив премиер

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети, одново го подбра својот коалициски партнер во Владата, Зоран Заев, овој пат во Гостивар, каде што го...

Дурловски влегол во Собрание на 27 април за да ја убие Шекеринска, обвини таа!...

Потпретседателката на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска во емисијата „Само вистина“ на Канал 5 го обвини својот главен конкурент во...

Шекеринска призна дека таа е на снимката со Боки 13 и со Јанева (ВИДЕО)!

Вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска потврди дека таа е на снимката од домот на Бојан Јовановски, викан Боки 13, на...

Најавен протест со „седење“ во Белград

Белградски медиуми јавуваат дека во Белград се подготвува трет ден на протести, а попладнево пред Собранието на Србија и во паркот Пионер...