Бачев во полиција поради објава на Фејсбук!?

Лидерот на Единствена Македонија, бил приведен и однесен на информативен разговор во полиција, дознава „Фокус“.

Од неговата партија не знаат во која полициска станица е приведен.

Причина за приведувањето наводно била закана објавена на Фејсбук, дознава „Фокус“.

SHARE

2 Коментари

Comments are closed.