Нема вести да се прикажат

Последни вести

Димитров е првиот рибар што ловел со бела свечена кошула (ФОТО)

Носителот на СДСМ во првата изборна единица Никола Димитров денеска објави дека се дружел со весели рибари во близина на Македонски брод кој е...

Вице Заев: Објавените снимки се рекла-казала лаги

Братот на лидерот на СДСМ Зоран Заев, вели дека денеска објавените разговори на Јутјуб каналотсе лаги од трети лица кои...

Силјановска и одговори на Царовска: Драга Мила, пропаста почна со Вас…

„Пропаста на економијата драга Мила започна кога Вие станавте Вицепремиер за економски прашања. Па, кога видовте дека сѐ оди удолу се...

Во Србија 325 нови случаи на корона, осум починати

Заклучно со 15 часот денеска во Србија биле регистрирани 325 новозаразени лица со Ковид-19, од 7.434 тестирани.Осум лица...