Нема вести да се прикажат

Последни вести

“Генсекот” на СДСМ се обиде да се “извади” и дополнително се заплетка

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски се обиде да објасни дека не се однесувал дволично откако се откри дека бил во Берово...

Скопјани во карантин, Шилегов во Маврово

Градоначалникот Петре Шилегов за ТВ24 потврди дека за време на 80 часовниот карантин воведен во Скопје, ќе биде...

Николовски: Имав шанса на кратко да отидам на чист воздух до Берово

Генералниот секретар попладнево на Фејсбук сподели дека продолжениот викенд го поминува надвор од Скопје иако претходно на граѓаните им порача „да останеме...

Најчевска: А, што може друго ДУИ да понуди?

Ова е единствената кампања која може да ја води ДУИ, ја коментира професорката Мирјана Најчевска најавата на лидерот на ДУИ дека е...