Нема вести да се прикажат

Последни вести

Кирацовски го послуша премиерот – сестра му и тештата напуштаат работа

Генералниот секретар на СДСМ, Александар Кирацовски, вели дека по заклучоците на Антикорупциска, од работните места ќе се повлечат неговата сестра и мајката на неговата...

Власта во Скопје изгуби 55.000 гласови!

На локалните избори есента 2017 година Шилегов оствари убедлива победа уште во првиот круг со дури 141.164 гласови на скопјани, а сега,...

Новиот поглавар “нападнат” во ИВЗ, “хулиганите се со Заев” (ВИДЕО)

Претставникот на ИВЗ Муамер Вејсели ги негира медиумите кои прашуваат дали во ИВЗ бил физички нападнат новиот поглавар на ИВЗ Скендер Бузаку кој...

Министерот Бектеши спремен да плати казна, не знаел дека сестра му е уште на...

Откако Антикорупциска вчера одлучи да поднесе прекршочна пријава против минсиетсрот за Економија, Крешник Бектеши, тој рече дека е спремен веднаш да ја...