Ганка за Силјановска: Може да ја сакате, а и не мора

Порашената пратенилка и минсистерка за култура Ганка Цветанова на Твитер изрази револтирано реагираше на нумесните и навредливи коментари на социјaлните мрежи за претседателскиот кандидат Гордана Силјановска Давкова.

SHARE

2 Коментари

  1. Гордана е помлада од Ангела Меркел или Доналд Трамп. Да не зборувам за Киро Глигоров кога стана претседател. Во недостаток на други аргументи симпатизерите на амнестираниот криминалец Заев и амнестираниот терорист Ахмети веројатно сакаат пубертетлија за претседател.

Comments are closed.