Конзулот на Република Грција во Црна Гора, Теодорос Михалопулос, предизвикал дипломатски скандал на белградскиот аеродром Никола Тесла вечерва.

Михалопулос се обидел да влезе во авионот кој превезувал патници од Белград до Подгорица вечерва, но не му било дозволено да го стори тоа затоа што бил под силно дејство на алкохол.

Грчкиот конзул недолично се однесувал кон жените вработени на аеродромот, но исто така и некои патници. Сведок за неговата состојба е и фотографија на која се гледа спие во чекалната на аеродромот, пишува „Блиц.рс“

SHARE

29 Коментари

 1. ПОРАДИ ГОЛЕМО МУСЛИМАНСКО НАСЕЛЕНИЕ ВО МАКЕДОНИЈА, ОВАА ДРЖАВА НИКОГАШ НЕМА ДА СТАНЕ ЧЛЕНКАТА НА ЕУ! НИКОГАШ!
  ТАКА КАЖА ФРАНЦИЈА, А ИСТОТО ГO ПОВТОРИ И ГЕРМАНИЈА! НЕКА НЕ ВЕ ЛАЖАТ!
  НИКОГАШ! НИКОГАШ! НИКОГАШ!
  https://infomax.mk/wp/катимерини-макрон-не-ја-сака-македони/
  ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!

 2. Priznavam lud sam, I nula vo sex. Izvini Stevo, najdi si drug peder ljubovnik !!!

  • Пак си смешал апчињата, ај во Бардовци! Носи го и Стевче!
   Nikolce Grozdanovski=Dušan Silni = Chetnik = исти лудак од Австралија !
   АЈДЕ ОДЈЕБИ ПСОХОПАТУ!

Comments are closed.