Херојот Џани, Гранде Горан и мирниот Игор (КАРИКАТУРА)

Еден од хероите што не носи на Европско првенство во фудбал догодина Езгјан Алиоски објави карикатура на која се гледаат Пандев и селекторот Ангеловски.

На карикатурата најмногу реакции има од фановите на неговот клуб Лидс Јунајтед

SHARE