Исчезнат 32-годишен скопјанец пронајден мртов на Водно

Исчезнатиот скопјанец, за кој на социјалните мрежи беше споделувано дека е исчезнат, е пронајден починат во скопско Нерези, дознава досие.мк

Според порталот, 32-годишниот Горан Атанасовски го пронашле негови колеги од програмерска компанија.

SHARE