Катица Јанева оди во Шутка

Судијата за претходна постапка и определи вечерва, по петчасовен распит , 30 дена притвор на Катица Јанева.

Шефицата на СЈО која вечерва ќе биде однесена во затворот во Шутка.

SHARE