Кои се криминалци а кој се бори против нив (ВИДЕО+ФОТО)

Според портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов шефот на новото владино тело за борба против криминалот и корупцијата Оливер Спасовски на јавноста треба да и ги објасни своите контакти со засега првоосомничениот во Рекет Боки 13 кои се јавно регистрирани.

SHARE