Мицкоски за лажните вести на Заев: #ДаНеСеЗаборави (ВИДЕО)

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски продолжува со серијата видеа со хаштаг #ДаНеСеЗаборави.

Овој пат темата е датумот со кој Заев се пофали уште во 2018 а датум се уште нема.

SHARE