Неколку пати му помагавме на Боки за телевизијата – објавена е бомбата (АУДИО)

Медиуми меѓу кои инфомакс.мк ја објавија аудио бомбата која пратеникот Антонио Милошоски ја презентираше пред пратениците во Собранието.

Во неа јасно се слуша дека дека Заев признава како му помагал на Боки 13 за маркетингот на 1тв.

SHARE