Објавена „бомба“ во која Ден Дончев прима пари и ги става во чанта (ВИДЕО)

На видео каналот Јутјуб денеска се појави кратко видео на кое се гледа како екс директорот на Фондот за здравство Ден Дончев за време на разговор со засега непознат човек прима пари и ги става во чанта. Засега нема никакви детали за колку пари се работи и за што точно Дончев ги прима парите. Дончев … Continue reading Објавена „бомба“ во која Ден Дончев прима пари и ги става во чанта (ВИДЕО)