Пратеник на СДСМ ја натепал сопругата, таа го пријавила во МВР

Пратеник од редовите на СДСМ од еднa скопска општина вечерва ја нападнал и претепал својата сопруга, дознава „Република“.

По инцидентот сопругата го пријавила во полиција.

Целата информација на овој ЛИНК

SHARE