Рама во негов стил: „Адидас“ патика на сè одговара (ФОТО)


Премиерот на Албанија и на вчерашната трилатерална средба со македонскиот премиер Зоран Заев и со претседателот на Србија, Александар Вучиќ, се појави во црни „Адидас“ патики и темен костум.

SHARE