Саше „Политико“: Драги педери, ве молам машки да го истрпите овој напад

Сопственикот на порталот Мактел, Саше Ивановски вечерва објави контроверзен напис со кој се обиде да ја релативизира изјавата на премиерот Заев и побара да се има разбирање за него…

SHARE