Селена Гомез ја покажа својата друга страна

Познатата актерка, пеjачка и добитничка на Еми наградата Селена Гомез деновиве беше фотографирана како излегува од еден познат ресторан во Лос Анџелес во многу слободно издание и без брусхалтер.

Таа се реши на вечерата во својот стајлинг да уфрли проѕирен и сексипилен фустан, по што најмногу работа имаа фотографите и нејзините следбеници на социјалните мрежи. Селена Гомез веќе неколку месеци е главна тема заради љубовната врска со познатиот канадски пеjач The Weeknd.

SHARE