Што мислат македонските ултраси за ФК Пирин во македонската фудбалска лига? (ФОТО)

Над 500 допаѓања само на еден текст во кој се пишува за барањето на навивачката група на Фк Пирин од Благоевград нивниот клуб да игра во првата македонска фудбалска лига.

Еве што напишаа дел од македонските навивачи на фејсбук

SHARE