Сите за „Рекет“, Заев за растот на БДП: Нашата држава е на добар пат!

Среде кулминацијата на аферата „Рекет“ со денешното објавување на видеото од италијанскиот весник „Ла Верита“, премиерот Зоран Заев се фали на социјалните мрежи со растот на бруто општествениот производ?!

SHARE