Гестот на кандидатката за претседател на државата, Гордана Силјановска Давкова, денеска да посети еден од штабовите на нејзиниот противкандидат Стево Пендаровски, предизвка реакции на социјалните мрежи.

Пред с’е, позитивни со оглед на тоа што Силјановска вчера испи кафе и со другиот ривал, професорот Блерим Река.

SHARE

Оставете коментар