Tags американска лотарија

Tag: американска лотарија

Последни вести

Нема одлука како ќе се учи од септември, родителите се противат првачињата да одат...

Продолжуваат преговорите за тоа како ќе се организира наставата за учениците соопшти министерот за образование и наука, Арбр Адеми на денешната...

Пендаровски ќе го даде мандатот до петок

Претседателот Стево Пендаровски најави дека до петок ќе го додели мандатот за составуавње на Влада. Пендаровски како што соопштуваат...

Возач од Липково превезувал 103 мигранти во камион

Полициски службеници од Полициската станица Неготино, во близина на Демир Капија вчера било сопрено патничко возило „ауди“, со скопски регистарски ознаки,...

Богоевски се надева дека ДУИ ќе оди во опозиција

„Имам надеж дека преговорите за владино мнозинство ќе имаат резултат ДУИ да отиде во опозиција и се уште стојам на ставот дека...