Tags пресуда од Хаг

Tag: пресуда од Хаг

Последни вести

Хрватска и Македонија ги осудија навредливите изјави на директорот Тозија

Хрватското министерство за надворешни и европски работи ги осудува навредливите изјави за Република Хрватска кои директорот на Агенцијата за филм...

Филипче: Забранета посета на гробишта (ВО ЖИВО)

Министерот за здравство Венко Филипче, потврди дека Владата ги прифатиле препораките од Комисијата за заразни болести. „Има многу...

Владата прифати: Полициски час од четврток до понеделник во Скопје, Тетово, Штип…

Владата на седница одлучи да го прифати предлогот на Комисијата за заразни болести и да го врати полицискиот час Скопје и во...

Видео снимено во Министерството за финасии, хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Афија Равмановска, вработена во Министерство за финансии, на социјалната мрежа ТикТок снимила видео клипчиња од канцеларија, а снимките на кои се...