Tags притворени

Tag: притворени

Последни вести

Зекири го исправа Заев, за ифтар бил дома

Потспретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, реагираше на како што вели, ненамерната грешка на претседателот Зоран Заев на денешната прес-конфернција, дека се заразил...

Горивата поевтинуваат половина денар

Од вечерва на полноќ малопродажните цени на еуросупер БС-95, еуросупер БС-98, еуродизел (Д-Е V) се намалуваат за половина денар и...

Седум починати, 89 новозаразени со коронавирус

Во изминативе 24 часа се регистрирани нови 89 заразени со коронавирус, како и седум починати, дознава „Фокус“. Министерот за...

Зекири се заразил на ифтарска вечера кај брат му, вели Заев

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, на денешната прес – коференција рече дена потпретседателот на партијата Мухарем Зекири се заразил на...