Tags проммена на пол

Tag: проммена на пол

Последни вести

Зибери: 90 отсто од заразените во Скопје потекнуваат од 15 фамилии

Директорот на Центарот за јавно здравје, Арбен Зибери, во синоќешното гостување на Топ Тема рече дека...

Трагикомедија и театар на апсурдот: Член на комисијата со Грција удри по владата

Публицистката Кица Колбе која е член на мешовитата грчко-македонска комисија за историја, култура и образование ја критикува владата за кадровски смени во Комисијата која...

Мицкоски: При 101 заразен во еден ден, власта се занимава со тоа каде сум...

„Ако некој имаше дилема, сега е повеќе од јасно, кристално јасно дека власта и параполициските сили диригирани лично од Зоран...

Ванковска: Малку ни е ова…

„Кога сме кај народот, што да очекувате од народ кој си седеше дома кога овие исти абдали му продадоа име, јазик,...