Tags пророк

Tag: пророк

Последни вести

Филипче: Забранета посета на гробишта (ВО ЖИВО)

Министерот за здравство Венко Филипче, потврди дека Владата ги прифатиле препораките од Комисијата за заразни болести. „Има многу...

Владата прифати: Полициски час од четврток до понеделник во Скопје, Тетово, Штип…

Владата на седница одлучи да го прифати предлогот на Комисијата за заразни болести и да го врати полицискиот час Скопје и во...

Видео снимено во Министерството за финасии, хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Афија Равмановска, вработена во Министерство за финансии, на социјалната мрежа ТикТок снимила видео клипчиња од канцеларија, а снимките на кои се...

Владика Петар: Задушница е на отворено, гробовите се на повеќе од два метри…

„Станува збор за отворен, а не за затворен простор. Самите гробови се оддалечени повеќе од два метра еден од друг, па...