Tags пукање шутка

Tag: пукање шутка

Последни вести

Владата прифати: Полициски час од четврток до понеделник во Скопје, Тетово, Штип…

Владата на седница одлучи да го прифати предлогот на Комисијата за заразни болести и да го врати полицискиот час Скопје и во...

Видео снимено во Министерството за финасии, хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Афија Равмановска, вработена во Министерство за финансии, на социјалната мрежа ТикТок снимила видео клипчиња од канцеларија, а снимките на кои се...

Владика Петар: Задушница е на отворено, гробовите се на повеќе од два метри…

„Станува збор за отворен, а не за затворен простор. Самите гробови се оддалечени повеќе од два метра еден од друг, па...

Катица заработи прекршочна, се соблекла по долна облека!?

Поранешната шефица на СЈО, Катица Јанева заработила прекршочна пријава откако денеска на состанок во Државниот завод за ревизија почнала да се...