Tags разузнавач

Tag: разузнавач

Последни вести

Заев го одзема правото на Зекири, Адеми и др. Албанци во СДСМ да ја...

Со изјавата дека не може Албанец да биде премиер со која лидерот на СДСМ Заев му одговори на Али Ахмети кој најави дека тоа...

Бегалски камп во околината на Кукуш под карантин

Со заедничка одлука на Министерствата за цивилна заштита, за здравство и за миграциска политика на Грција, бегалскиот камп во близина ...

Димовски: Не сме сите еднакви во корона-кризата

„Две државни постапки од вчера и денес не прават апсолутно со право да кажеме:ВО МАКЕДОНИЈА НЕ ПОСТОИ ЕДНАКВОСТ НА ГРАЃАНИТЕ.., пишува на...

Апликацијата „СтопКорона“ не откри ниеден случај на Ковид-19

Мобилната апликација која Министерството за информатичко општество и администрација и Владата ја промовираа како една од главните алатки за помош...