Tags админситративци

Tag: админситративци

Последни вести

Пратеничка на СДСМ не е сигурна дека Заев пак ќе биде премиер

Сања Лукаревска која беше втора на листата на СДСМ во изборната единица 2 повеќе не е директорка на Управата за јавни приходи објави порталот...

Од одмор се враќаат со симптоми на коронавирус

Меѓу новозаразените во Скопје има петнаесетина млади на возраст до 20 години, кои со симптоми на коронавирус се вратиле од одмор...

Лукаревска не е веќе директорка на УЈП

Откако беа избрани за пратеници Сања Лукаревска повеќе не е директорка на Управата за јавни приходи, додека Мартин Костовски повеќе не...

Ризаов: ДУИ и “подземната” војна против Заев

Спречување на владеење на правото, блокада на испитувањето на имотот на политичарите, заштита на членови на ДУИ во предметите на СЈО, се неколку причини...