Tags акаунти

Tag: акаунти

Последни вести

Среде преговари за влада, Заев стигна и да го поздрави мировниот договор меѓу Израел...

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во екот на преговорите за состав на нова влада најде време и за да го поздрави мировниот...

Баерн ја понижи Барселона – осум „парчиња“ во мрежата на Каталонците! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Баерн Минхен испишаа историја во четвртфиналето на Лигата на шампионите, декласирајќи ја Барселона во Лисабон дури со 8:2!

Груби ги обвини опозициските партии на Албанците за ширење лажни вести

Откако СДСМ ја демантираше веста дека наводно бил постигнат договор три години Заев а една година Насер Зибери, од ДУИ реагираа дека...

Косово не ја крева рампата за македонски граѓани – влез и натаму само со...

Денешната одлука на Владата на Косово „да ги отвори државните граници на Република Косово со Македонија, Албанија и Србија“ се однесува на олеснување...