Tags Анализа 24

Tag: Анализа 24

Последни вести

Доктор предупредува: Скопје може да помине полошо од Бејрут!?

Доктор Ненад Лазаров на социјалните мрежи предуѕпреди на опасноста која му се заканува на Скопје од ОХИС, каде има 14-тонска цистерна со...

Хирошима: 75 години од првиот напад со атомска бомба во историјата

Со оглед на значењето на 75-годишнината од фрлањето на првата атомска бомба над Хирошима, при шро загинаа 140.000...

Пендаровски нема зошто да се извини

Претседателот не чувствува потреба да им се извинува на поранешните вработени во Специјалното јавно обвинителство. Неговата оценка ...

Османи: Немаме договор со никој за влада

Бујар Османи за ТВ 21 ги демантира информацииte дека има договор меѓу ДУИ и СДСМ за влада и...