Tag: PR

Последни вести

Втора ноќ протести и насилство во Белград, полициски час викендов веројатно ќе нема

Белград, но и уште неколку градови во Србија, втора ноќ едноподруго во знакот на масовни протести за најевеното ограничување на движењето претстојниот...

Твит на денот: Ако не гласаш на 15-ти, Грета може пак да му се...

Вистинскиот телефонски разговор на лидерот на СДСМ и експремиер Зоран Заев со лажната активистка за заштита на природата Грета Тунберг го инспирира...

Заев пак насамарен од лажната Грета Тунберг (ВИДЕО)

Руските панкери што во два наврати лани и полани го насамарија лидерот на СДСМ Зоран Заев кога беше премиер повторно го излажале и снимиле...

А да пробате еднаш без уцени? Pse jo? – Пишува Роберт Димитриевски

Време е за прв Албанец премиер на Македонија. Ако нема Албанци во Владата, ќе има војна. Ако Заев и Мицкоски направат македонска...