Tags прислушкувани материјали

Tag: прислушкувани материјали

Последни вести

Банкси ги поддржа протестите во САД: Беа предадени од белиот систем

Британскиот уметник Банкси даде своја поддршка на на движењето „Black Lives Matter“ со слика која ја објави на Инстаграм во саботата.

Ќе почекаме ли за одмор во Грција!?

Можмо е границата меѓу Грција и Македонија да не биде отворена на 15 јуни, изјави грчкиот државен министер, Јоргос Герапетрис во...

Героски: Ако е само поради Наќе…

Новинарот Бранко Героски на својот фејсбук профил ја коментира изјавата на лидерот на СДСМ , Зоран Заев, кој јавно објавуи дека му...

Филипче да каже попрецизно каде се лоцирани „критичните“ со Ковид-19

„Никогаш не сме побарале ниту име ниту презиме, ниту улица или пак точна адреса, туку едноставно - општина и малку попрецизен...