Tags Прочка

Tag: Прочка

Последни вести

Мицкоски: При 101 заразен во еден ден, власта се занимава со тоа каде сум...

„Ако некој имаше дилема, сега е повеќе од јасно, кристално јасно дека власта и параполициските сили диригирани лично од Зоран...

Ванковска: Малку ни е ова…

„Кога сме кај народот, што да очекувате од народ кој си седеше дома кога овие исти абдали му продадоа име, јазик,...

Карантин во Грција за сите патници од летот од Катар, од Доха тврдат –...

Уште на почетокот од отворањето на земјата за туристите, Грција мораше да ги испрати во карантин сите патници од летот од Катар,...

Дамовски: Го фатиле Мицкоски во кафеана. Заев никако да го фатат во велепредавство

Режисерот Борис Дамовски за нееднаквиот аршин кон лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски и првиот човек на владеачката коалиција Зоран Заев.