Tags рамазански пости

Tag: рамазански пости

Последни вести

Видео снимено во Министерството за финасии, хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Афија Равмановска, вработена во Министерство за финансии, на социјалната мрежа ТикТок снимила видео клипчиња од канцеларија, а снимките на кои се...

Владика Петар: Задушница е на отворено, гробовите се на повеќе од два метри…

„Станува збор за отворен, а не за затворен простор. Самите гробови се оддалечени повеќе од два метра еден од друг, па...

Катица заработи прекршочна, се соблекла по долна облека!?

Поранешната шефица на СЈО, Катица Јанева заработила прекршочна пријава откако денеска на состанок во Државниот завод за ревизија почнала да се...

Ристиќ: Кој олабавуваше мерки? Одговорност? Оставки? Кажаа нешто?

Актерката Ирена Ристиќ побара одговорност од власта и оставки за лошото менаџирање со состојбата во која е земјата со ковид-19....