Tags ранети

Tag: ранети

Последни вести

Твит на денот: Леб можевте во Охрид да купите

Празните полици за леб дента пред почетокот на 80-часовното ограничување на движењето во продолжениот викенд поради алармантното ширење на коронавирусот во Македонија,...

Нова урнебесна пародија со СДСМ (ВИДЕО)

На социјалните мрежи вечерва се појави нова пародија која ја објаснува состојбата во СДСМ. За разлика од видеото од пред три дена кое беше од...

Дурловски пред споменикот на загинатите бранители, Шекеринска пред грбот на ОНА

Разликата меѓу носителите на листа во петтата изборна единица, Игор Дурловски од ВМРО-ДПМНЕ и Радмила Шекеринска од СДСМ, ја сублимира поранешниот шеф...

Груевска-Маџоска: Ниеден полициски час не може да го покрие резилот на оваа неспособна власт!

Професорката Симона Груевска-Маџоска од Институтот за македонски јазик „Крсте Петков Мисирков“ ја подбра власта во Македонија за лошото справување со епидемијата на...