Tags рангирање

Tag: рангирање

Последни вести

Горивата поевтинуваат половина денар

Од вечерва на полноќ малопродажните цени на еуросупер БС-95, еуросупер БС-98, еуродизел (Д-Е V) се намалуваат за половина денар и...

Седум починати, 89 новозаразени со коронавирус

Во изминативе 24 часа се регистрирани нови 89 заразени со коронавирус, како и седум починати, дознава „Фокус“. Министерот за...

Зекири се заразил на ифтарска вечера кај брат му, вели Заев

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, на денешната прес – коференција рече дена потпретседателот на партијата Мухарем Зекири се заразил на...

За Заев датумот за избори бил завршена работа

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев на денешната прес конференција изјави дека датумот на изборите е завршена работа и тие ќе се...