Tags Разрешена

Tag: Разрешена

Последни вести

Д-р Пановски: Да се врати полицискиот час од 21 часот

„Јасно е дека мерките беа политички одлуки и фала Богу дојде и шамарот“ изјави при гостување во...

Ердоган: Во „Света Софија“ ќе се читаат стихови од Коранот

Имами ќе читаат стихови од Коранот во „Света Софија“ за време на денешната петочна молитва во чест на годишнината од освојувањето...

Тешка ситуацијата во ГОБ „8-ми септември“ – многу тешко заболени со Ковид-19

„Има наплив на новозаразени во ГОБ „8 Септември“, односно во тријажниот центар на болницата. Ситуацијата е навистина тешка, особено поради фактот што...

Стојановска: Морбидно е да се зборува за избори при толку новозаразени

„Да се зборува за избори во едни вакви услови не само што не е нормално туку е и морбидно, и ВМРО-ДПМНЕ...