Tags реакции

Tag: реакции

Последни вести

И Спасовски во самоизолација

„Само што ги добив резултатите од денешниот ковид-19 тест. Тестот е негативен и немам никакви симптоми, а додека не ги...

Статус на денот

Граѓани на социјалните мрежи реагираат на вчерашните и особено денешните бројки на новозаразени и починати од Ковид-19 и на кампањата што ја...

Куме, да не (се) лажеме (ФОТО)

Кој лаже во случајот Ифтар на Мухамед Зекири? Неговиот кум кој тврди едно или кумашинот кој тврди нешто сосема друго.

Османи: Вирусот ниту е победен ниту е безопасен

„Без разлика на првичниот успех да се канализира пандемијата, свесни сме дека податоците од последните денови покажуваат нов раст, еден вид...