Tags Реинкарнација

Tag: Реинкарнација

Последни вести

Мицковски: Која е поентата на пресовите на Филипче

„Одамна не гледам повеќе поента Филипче да држи пресови. Се разбира, он е политички октроиран на таа позиција и среќа...

Заев ги обвини Чулев и Мицкоски за зголемениот број заразени од корона!?

„Бројките на новозаболени лица кои ги бележиме деновиве се директна последица од неработењето, популизмот и партиското профитерство на техничкиот министер...

Д-р Пановски: Да се врати полицискиот час од 21 часот

„Јасно е дека мерките беа политички одлуки и фала Богу дојде и шамарот“ изјави при гостување во...

Ердоган: Во „Света Софија“ ќе се читаат стихови од Коранот

Имами ќе читаат стихови од Коранот во „Света Софија“ за време на денешната петочна молитва во чест на годишнината од освојувањето...