Tags респиратор

Tag: респиратор

Последни вести

Политичко самоубиство: “Генсекот” на СДСМ едно кажа друго направи (ФОТО+ВИДЕО)

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски направи непроценлива политичка штета за себе и за својата партија откако во моменти кога...

Шехтански: Две недели карантин за сите што ги напуштија градовите пред полицискиот час

„Техничката влада со изминат мандат треба веднаш да донесе уредба за задолжителен 14 дневен карантин за сите...

Хрватска: Предлагаат отворање Министерство за среќа

Дел од партиската програма на Мирослав Шкоро, лидер на Домовинскиот покрет во Хрватска е подобрување на квалитетот на животот, за што...

Заев го одзема правото на Зекири, Адеми и др. Албанци во СДСМ да ја...

Со изјавата дека не може Албанец да биде премиер со која лидерот на СДСМ Заев му одговори на Али Ахмети кој најави дека тоа...