Утрово ограбена банка во Велес

Околу 09.30 часот претпладнево се случил грабеж во експозитура на банка во Велес на ул.„8-ми Септември“.

Маскиран разбојник со пиштол ги земал парите и избегал, дознава неофицијално Centar.mk.

SHARE